Masaj & Bakım

Bedensel ve ruhsal ahengi yakalayarak duyularınızın dengeli, zihninizin mutlu olmasını sağlayacak masaj ve bakımlarla birlikte kişisel yolculuğunuza çıkmaya ne dersiniz? Sapanca’da, İstanbul'a sadece kısa bir sürüş mesafesindeki Richmond Nua’da kendinizi alanında uzman terapistlerimizin ellerine teslim edin.

Nua'ya Özel, Masajlar, Yüz Bakımları, Vücut Sağlığı, Banyo Terapileri olmak üzere 5 bölümden oluşan, farklı ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanmış Spa Menü’müzden kendinize en uygun olanı seçerek Sapanca Gölü’nün eşsiz atmosferinde tazelenmenin keyfini çıkartın.

Bilmeniz Gerekenler

Rezervasyon Kuralları ve Politikası

Masaj ve bakımlara olan yoğun ilgiden dolayı otele varışınız öncesinde rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz. Lütfen masaj & bakımınızın başlangıç saatlerinden en az 5 dakika önce, wellness-spa resepsiyonunda hazır olunuz. Unutmayınız ki, rezervasyonunuza geç kaldığınız takdirde, sizden sonra rezervasyonu olan misafirimizi bekletmemek adına masaj & bakımınızın süresi de buna bağlı olarak kısalacaktır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Herhangi bir sebepten dolayı randevunuzu iptal ettirmek istiyorsanız, masaj & bakım rezervasyonlarınızın iptallerini en geç 3 saat öncesinden, konaklamalı spa programı rezervasyonlarınızın iptallerini en geç 48 saat öncesinden wellness-spa resepsiyonuna bildirmenizi rica ederiz. İptallerinizi 3 saat öncesinden bildirmediğiniz takdirde toplam ücretin tamamı talep edilecektir.

Masaj ve Bakım Süresince Ne Giymeliyim?

Bedensel ve ruhsal ahengi yakalayarak, masaj & bakımdan en yüksek verimi alabilmek için kıyafetsiz olmanız tavsiye edilmektedir. Ancak misafirlerimiz tercihlerine göre masaj & bakımlarını bikini ya da şortları ile alabilir veya otel tarafından sunulan tek kullanımlık slipleri kullanabilirler.

Masaj ve Bakımlarda Kullanılan Ürünleri Satın Alabilir Miyim?

Masajlarda kullanılan doğal yağları ve bakım ürünlerini Wellness-Spa alanı içinde yer alan Nua Shop’dan satın alarak, Nua keyfini evinize taşıyabilirsiniz.

Terapistler Hakkında

Kadın ve erkek terapistlerimiz bulunmaktadır. Terapistinizin ismi rezervasyon formunda yazılı olacaktır. Eğer özel olarak bir terapist seçmek istiyorsanız lütfen 48 saat öncesinden bilgi veriniz.

Reservation Background