Hikayemiz

İyi yaşamak… Dünya üzerindeki milyarlarca insanın ortak hayali. Hepimiz iyi yaşamak istiyoruz. Bedenimize iyi bakmak, ruhumuzu ve zihnimizi yenilemek arzusundayız. Fakat daha yolun başında ne yapmamız gerektiğinden emin değiliz. Bize yol gösterecek ve rehber olacak birilerini arıyoruz yanımızda. Gündelik yaşamın koşuşturması içerisinde zaman bulamıyor, harekete geçemiyoruz. Bir bütün olan iyi yaşam için her şeyi bir arada sunan ve bize iyi gelen bir adresin eksikliğini yaşıyoruz.

Türkiye'nin ilk ve tek destinasyon SPA'sı olan Richmond Nua, 2005 yılında bu boşluğu doldurmak için doğdu. Daha iyi yaşama doğru adım atmak isteyen kişilerin yol arkadaşı ve güvenilir adresi haline dönüştü. Ülkede iyi yaşam bilincinin öncüsü olan Richmond Nua Wellness-Spa kısa sürede Dünyanın dört bir yanından gelen misafirleri ağırlamaya başladı.

Hikayemiz 1

Sessizliği, büyüleyici atmosferi, manzarası ve temiz havasıyla Türkiye'nin en özel destinasyonlarından biri olan Sapanca Gölü'nün yanı başında yer alan Richmond Nua, sudan gelen sağlığı, sağlıklı beslenme, egzersiz, masaj&bakımlar ve kişiye özel hazırlanan programlar ile birleştiren bir iyi yaşam mabedi konumunda.

F4A7410
Hikayemiz 3
Hikayemiz 4
Hikayemiz 5
https://static.richmondnua.com/media/hzilsckc/hikayemiz-6.jpg

Mekansız ve Zamansız Bir Yaşam Biçimi

Avrupa'nın en donanımlı Spa alanlarından birine sahip olan ve uluslararası pek çok prestijli ödülün sahibi olan Richmond Nua, fiziksel özelliklerinin ötesine geçen bir felsefeye sahip: İyi yaşamak, bu dünyadaki herkesin en doğal hakkı…

Yaşınız, fiziksel durumunuz, alışkanlıklarınız bizim için fark etmez. Richmond Nua'da olduğunuz sürece, kendinizin en iyi haline dönüşebilirsiniz. Bedeninize iyi bakabilir, ruhunuzu yenileyebilir, konaklamanızın ardından berrak bir zihinle evinize dönebilirsiniz.

Richmond Nua benzersiz bir adres. Ancak burası sadece bir lokasyon değil. Bize göre Richmond Nua mekansız ve zamansız bir yaşam biçimi. Her daim sizinle olan bir düşünce yapısı. Yaşamınız için daha iyi tercihleri yapma bilinci.

Siz neredeyseniz, biz oradayız. Daha iyi bir hayat için... Sizinleyiz.

Reservation Background