Yeme & İçme

Otelin 3. katında yer alan Stone Restoran’da zengin bir açık büfe sabah kahvaltısı ile beslenmesine dikkat edenler için sağlıklı büfe seçeneği sunulmaktadır.

Türk ve dünya mutfağından yemeklerin servis edildiği Aqua Restoran, yazın göl kenarındaki bahçe alanında, kışın ise otelin atrium alanında à la carte olarak hizmet vermektedir. Cumartesi akşamları yemek keyfine orkestra eşlik eder.

  • BF1 (1)
  • 2 Smoothie
  • 3 Avokado Tost
  • 4 Chia Puding

Beautyfood Menü

İyi yaşamanın sağlık ile başladığını ifade eden “Wellness” inanışına göre, doğa bir aynadır. Kendini doğa ile uyumlu bir hale getirebilen kişi, bedensel ve ruhsal uyumu yakalar. Tabiatın eşsiz güzelliklerini benliğine taşır. Tabiatın kendisinden ilham alan Beautyfood Menü kişiye tüm öğünleri doğal ve faydalı bir bakış açısı ile sunar. Öğünlerde kullanılan doğal içeriği ve pişirme teknikleri ile hem iştah açıcı ve lezzetli, hem de sağlıklı ve dengelidir. Menüdeki bilinen lezzetlerin tamamı, Nua tarafından farklı olarak yorumlanmış ve daha sağlıklı teknikler ile hazırlanmıştır.

İçinizdeki güzelliği dışa vurabilmek için Aqua Restoran’da Beautyfood lezzetlerini tadabilirsiniz.

Stefan Jerk (1)

Stefan Jerkfelt

Head Chef

Ünlülerin Şefi Stefan Jerkfelt Richmond Nua’nın Menülerini Yeniden Yorumladı.

Dünyada önde gelen otel ve restoranlar için lezzeti baştan tanımlayan, Mel Gibson, Cindy Crawford, Bill Clinton gibi ünlü isimlerin favori şefi, İsveçli Şef Stefan Jerkfelt, Avrupa ve Asya mutfağından lezzetleri Türk stiliyle harmanlayarak yeniden yorumluyor.

Şefin ustalığını sergilediği dünya mutfağından lezzetlerinin yanı sıra vejeteryan ve vegan yemek seçenekleri Aqua Restoran’da a la carte bir menü eşliğinde sunuluyor.

Reservation Background