Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisinin (QEPR) yaratıcısı, “Dünyanın En İyi Spritüal Terapisti” ödüllü İngiliz Paul Emery,  bir kez daha Richmond Nua Wellness – Spa’nın davetlisi olarak 6 Mayıs-6 Haziran 2024 tarihlerinde Türkiye’ye geliyor.

Üstelik 30 Nisan'a kadar seanslar için yapılan rezervasyonlara özel %10 daha avantajlı fiyatlarla...

 

Yönetilemez duygular hayatınızı etkiliyorsa, yalnız değilsiniz! Paul Emery tarafından yaratılan ödüllü QEPR (Quantum Duygusal ve Fiziksel Kurtarma) metodunu keşfedin ve hayatınızı bugün değiştirin! Paul, kendi 35 yıllık şiddetli fobisini iyileştirmenin yanı sıra Hollywood ünlülerinden Kraliyet üyelerine ve pop starlara kadar tanınmış birçok kişiyi de içeren binlerce insana terapi vererek daha mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı oldu.

Tek bir seans gibi kısa bir sürede bile stres, endişe, öfke, üzüntü, travma, aşırı yeme isteği, uyku sorunları, fobiler, kaygılar gibi istenmeyen duyguları önemli ölçüde azaltan hatta tamamen ortadan kaldıran QEPR yönteminin başarı oranı yüzde 85 ve terapilerden her yaşta insan yararlanabiliyor. Anında sonuç gösteren bu özel terapi sayesinde daha hafiflemiş, daha fazla huzurlu ve duygusal olarak daha güçlü hissiyle ayrılacaksınız. Paul Emery ile terapi şansı için hemen harekete geçin ve aradığınız duygusal özgürlüğü deneyimleyin!

Paul'ün terapisi hakkındaki yorumlardan sadece birkaçı:

“Bu adam muhteşem!” CNN Turk

'Paul harika - bana yardımı dokundu!' Kate Moss. Moda İkonu ve Süper Model.

"Beni gerçekten iyi hissettiren kesinlikle bir motivasyon seansıydı!" Harper’s Bazaar

 

Terapi Tarihleri ve Yerleri
6 Mayıs - 6 Haziran 2024
Richmond Nua Wellness-Spa / Sapanca
Richmond Istanbul / Beyoğlu

Beden, zihin ve ruhen bütünsel olarak iyi hissetmek için bir seans ücreti 250 Euro + KDV

*Terapi ile birlikte konaklama tercih eden tüm misafirlerimizin konaklamalarına özel %10, yiyecek içecek harcamalarında ise %20 indirim uygulanacaktır.

Not: Seanslar sırasında basit ve anlaşılır bir İngilizce kullanılmakta olup ihtiyaç duyan misafirlerimiz için çeviri desteği ücretsiz olarak verilecektir.

 

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için:
+90 264 582 21 00  [email protected]

QEPR Nedir?
QEPR, vücudun reaksiyonlarını ve belli düşüncelere karşı oluşmuş negatif duyguları yok etmek üzerine geliştirilmiş bir terapi yöntemidir. Terapi, psikolojinin gelişmiş bir formudur ve belli güçlü akupunktur noktalarına hafifçe vurarak (tapping) uygulanır. Bu noktaların duygulardan arınmada etkili bölgeler olduğu kanıtlanmıştır. İnsanın kendi kendini güçlendirmesinde çok etkili olan bu yöntem ve teknikler, öğrenildikten sonra evde uygulanarak stresten arınmak için hayat boyu kullanılabilir.

Paul Emery Kimdir?
İngiltere’de doğan Paul Emery, University of Wales’te psikoloji okudu ve bu dönemde Fritz Perls ve Dr. Carl Rogers’ın tekniklerini öğrendi. Daha sonra NLP (Neuro-Linguistics Programming) tekniği üzerine yoğunlaşan Emery, uzmanlık seviyesine yükseldi. EFT (Emotional Freedom Techniques) tekniğini bulan ve ilerleten Gary Craig ile çalışan Paul Emery’nin üzerinde çalıştığı bir başka alan TFT (Thought Field Therapy) oldu ve burada yine tekniğin kurucuları Dr. Roger Callahan ile çalışma fırsatı buldu. Bu teknik, temel olarak vücuttaki anatomik hatlarda oluşan blokajları, duygusal hassasiyeti ve toksinleri tespit ederek bunları etkisiz hale getirmek üzerine kuruluydu.

Paul, Amazon’da en çok satan iki kitaptan birinin yazarıdır. (Jack Canfield ve Brian Tracy ile birlikte) Vogue, Women's Health, Forbes, Cosmopolitan, Alem ve Hürriyet gibi onlarca dergi ve gazetede haber olarak yer almış, ayrıca, Ender Saraç Show, TNT, Fox ve Sky News gibi Türk canlı TV'lerinde yer almıştır.

Reservation Background